W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki zakres usług

Stylizacja rzęs i brwi


Przedłużanie rzęs to doskonały zabieg oprawy oka, dla dobrego uwydatnienia pięknego spojrzenia. Jest to idealny sposób dla tych kobiet, którym zależy na dobrym wyglądzie, ale nie chcą lub nie mają czasu na malowanie rzęs tuszem.


Zapisz się

Medycyna estetyczna


Medycyna estetyczna zajmuje się w głównej mierze profilaktyką starzenia się skóry oraz rekonstrukcjami mającymi odtworzyć stan sprzed tego procesu. Mówiąc kompleksowo, poprzez drobne zabiegi jak botoks czy powiększanie ust, ma odświeżyć naszą skórę i pozbyć się defektów


Zapisz się

Pielęgnacja twarzy


Piękna twarz to nie tylko intrygujące rysy i ładne oczy. To przede wszystkim zadbana i wypoczęta skóra. Z pewnością każdy z nas chciałby jak najdłużej cieszyć się gładką i jędrną skórą. Nasi kosmetolodzy pomogą dobrać odpowiedni dla Ciebie zabieg.


Zapisz się

Masaż i fizjoterapia


Masaże lecznicze i rehabilitacyjne są dobierane indywidualnie do potrzeb klienta. Nasza oferta obejmuje zarówno masaż leczniczy, terapię manualna, oraz zabiegi z zakresu fizykoterapii. Zakres swoich działań uzupełniamy o masaż antycellulitowy,relaksacyjny, drenaż limfatyczny, masaż wspomagający odchudzanie czy dla kobiet w ciąży.


Zapisz się

Stylizacja paznokci


W ofercie salonu znaleźć można zabiegi przeznaczone dla dłoni i stóp. Specjalizujemy się również w stylizacji paznokcji żelem/akrylem/hybrydą. Najnowsze trendy, zdobienia nie są nam obce. Zabiegi pielęgnacyjne z użyciem peelingow masek oraz zabiegów parafinowych. Posiadamy w ofercie szeroki asortyment produktów do pilęgnacji domowej.


Zapisz się